Servis Bölgeleri

SU KAÇAK TESPİTİ DİKMEN ANKARASu Kaçağı Tespiti Dikmen

Tesisatınızda su kaçağı varsa telaşa kapılmanıza gerek yok. Günümüzde cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisat firmaları vardır. Su kaçağı tespiti Dikmen servisimiz yeni yöntemlerle tesisatınızda su kaçağını tespit ederek onarımını yapmaktadır. Su kaçağı tespitinde fayansları kırmadan çalışan ustalarımız zahmetsizce sizleri bu sorundan kurtarır. Tesisat borularında su kaçağı olmasının çeşitli nedenleri olabilir. İsteseniz bile su kaçağı oluşmasına engel olamazsınız. Boruların bağlantı yerlerinin aşınması, boruların eskimesi, dışarıdan alınan darbeler boruda su kaçağı olmasına neden olabilir. Su kaçağını anlamakta kolay olmaz. Borudan sızan su nedeniyle duvarlarda nemlenme, su faturasında yükselme, alt kata su damlaması, ahşap eşyalarda kabarma gibi pek çok belirti olabilir. Evinizde su kaçağı olduğunu gösterir bir belirtiye rastlarsanız hemen bir tesisatçı çağırmanızı tavsiye ederiz.

GARANTİLİ HİZMET / UYGUN FİYAT

 
 

Cihazla Su Kaçak Bulma 

Su kaçağı tespitinde termal kameralı kaçak bulma yöntemi kullanılırsa, su sızıntısı olan borunun yerini bulmak kolaylaşır. Etrafa zarar vermeden borudan sızan suyun ısı farklılıklarına göre su kaçağı tespiti yapılır. Su kaçağı tespiti Dikmen servisi olarak güncel yöntemleri kullanarak müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Tesisatınızda su kaçak arızası varsa zaman kaybetmeden su kaçak tamiri yaptırmalısınız. Bunun için cihazla su kaçağı tespiti yapacak firmamızla iletişime geçerek usta desteği alabilirsiniz. Su kaçağının evinize verdiği zararları daha fazla büyütmeyin. Ayrıca su kaçağı tespitinde evinizin zarar görmesine de izin vermeyin. Su sızıntısı olan borunun yerini ve sızıntı olan yerin noktasal olarak nerede olduğunu güncel yöntemlerle cihazla tespit ettirebilirsiniz.


Kırmadan Kameralı Su Kaçak Tamiri

Tesisatınızda oluşan su sızıntısı için zaman kaybetmeden patlak boru tamiri yapacak bir usta çağırmalısınız.  Sızıntı nedeniyle alt kata su damlaması sorunu yaşıyorsanız, komşunuzu da mağdur etmemelisiniz. Ustamız su kaçak arızası için öncelikle sızıntı olan boruyu termal kameralı kaçak bulma yöntemiyle tespit edecektir. Su kaçak tamiri yaparken noktasal alandan çalışarak boruyu onaracaktır. Evinizde ek tadilatlara girişmenize gerek kalmadan, ek masraflar çıkmadan oldukça makul fiyatlara su kaçağı tespiti ve tamir işlerini yaptırabilirsiniz.  Su kaçak tespiti Dikmen servisimizden profesyonel hizmet alabilir, su kaçağından en kolay şekilde kurtulabilirsiniz.

Kameralı Cihazla Su Kaçak Tespiti


USTAYA SOR