Servis Bölgeleri

SU KAÇAK TESPİTİ ÇANKAYA

su kaçak tespit cihazı ankara

Çankaya Termal Kameralı Su Kaçak Tespit


Günümüzde kurumsal tesisat firmaları termal kamera yardımıyla görüntülü, akustik dinleme cihazı yardımıyla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti yapmaktadır. Ev ve işyerlerinde banyo, tuvalet, mutfak ve diğer alanlarda su kaçağı varsa Çankaya termal kameralı su kaçak tespit yapan firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.  Su kaçağı olduğunu anlamanız hiç te zor olmaz. Öncelikle su faturalarınızın kullandığınızdan daha yüksek gelmesi size yol gösterebilir.

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET 
Cihazla Kırmadan Kaçak Tespiti

Evinizin duvarlarını incelerseniz, su tesisatına yakın olan dolap içlerine, parkelere bakarsanız su kaçağı yüzünden oluşan kabarıklara, ıslaklığa rastlayabilirsiniz. Bu durumda su kaçağına kesin çözüm için Çankaya termal kameralı su kaçak tespit firmamızı arayarak, Görüntülü Kaçak bulma hizmeti alabilirsiniz.
Tesisatınızda su kaçağı varsa, birde fayans aralarındaki derz ve dolgularda aşınma varsa, komşunuzdan alt kata su damlıyor diye şikayet alabilirsiniz. Muhtemelen boruda çatlak var, bu yüzden fayans aralarındaki bu zayıf noktalardan alt kata su damlıyor. Öncelikle Çankaya termal kameralı su kaçak tespit yapan firmamıza ulaşarak termal kameralı usta çağırmanızı öneririz. Usta görüntülü kaçak bulma yöntemiyle su kaçağını kırmadan bulacaktır. Akustik dinleme cihazıyla da su sızıntısı noktasal olarak tespit edilecektir.

su kaçak görüntüleri

Bilgisayarlı Su Tesisat Ustası


Genellikle herkes evinde işyerinde su kaçağı olmasından çekinir. Ancak su kaçağı elimizde olmayan nedenlerden dolayı oluşur. Engel olamadığımız bu tesisat problemini cihazla kaçak bulma yöntemiyle rahatlıkla aşabiliriz. Çankaya termal kameralı su kaçak tespit firması olarak müşterilerimizin su kaçağı sorununda cihazları kullanarak hizmet veriyoruz. Isıya duyarlı olan termal kamera sayesinde renk farklılıklarını görüntüleyerek su kaçağı olan bölgeyi tespit ediyoruz.


Patlak Su Borusu Tamiri

Akustik dinleme cihazı ile su kaçağının yerini hatasız şekilde noktasal olarak buluyoruz. Bu işlemlerin hatasız olmasını sağlayan deneyimli ustalarımızı da unutmayalım. Çünkü cihazları kullanmak özel bir bilgi gerektirir. Bunu sağlayan da ustalarımızdır.
Çankaya termal kameralı su kaçak tespiti yapan firmamızdan 7/24 profesyonel hizmet alabilirsiniz. Hafta içi hafta sonu demeden firmamızla iletişime geçerek, cihazla kaçak bulma hizmeti almak için termal kameralı usta çağırabilirsiniz. Boruda çatlak var ise fayansları kırmadan su sızıntısı olan yeri tespit ederiz.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULAN USTA

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.

Su Kaçak Tespitin de Hangi Cihazlar Kullanılır ?

Evet evinizde su kaçak arızasını tespit edecek cihazlar da çok önemlidir. Su kaçağının yerini nokta olarak bulabilmek için mutlaka yeterli özellikler ve donanıma sahip cihazlar olmalıdır. Bu cihazlar çok pahalı olduğu için ve avrupadan geldiğ için bir çok firma bu cihazları temin edememektedir. Bu cihazların muadili olan cihazlarla yada daha ucuz olan düşük kalitede cihazlarla işlem yapmaktadır. Bunu neden anlttığımı da size söylemek isterim. Çünkü düşük kalitede cihazlar ile müşterinin dairesine daha düşük bir tespit ücreti ile giden bir çok ustanın dairede kaçağı ya tespit edemediği yada tespit için çok fazla gereksiz yeri kırdığına şahit olmuşuzdur. Bunla ilgili bir örnek videoyu sizlere hemen aşağıda paylaşacağım.
Bu gibi durumların bizim gibi bu mesleğe önem veren ve bu mesleği bir sektör halie getirmeye çalışan lokomotif firmaları da zor duma düşürdüğünü görüyoruz. Cihazla su kaçağı tespiti için müşteriye giden ve kullanmış olduğu cihazların kalitesi sebebi ile kaçağı bulamayan veyahut müşterinin dairesini kırıp döken bu firmalar malesef sektöre yani sektörün ana firmalarına müşteriye karşı bir güvensizlik hissi yaratarak zarar vermektedir.Müşteri genel olarak bizlerin de aynı cihazlar ile karanbole su kaçak tespiti yaptığımız düşünmektedir. Oysa Murat Tesisat bu işeTürkiye geneli öncülük yapan ve meslektaşlarını da bu konuda bilgilendiren ve destek sağlayan bir firmadır.

Sukçak Tespitin de Termal Kamera, Akustik Dinleme cihaz, ve Kanal içi görüntüleme kamera ve dedektörü kullanılır. İşte bu cihazlar hem markalarına göre değerlendirilir. Hem de marakaların içinde modellerine göre mesleğe uygun olanlar seçilir. Burası çok önemlidir. Her markanaın her model cihazı su kaçağına uygun değildir. Kimi model cihaz elektirik kaçakların da kimisi de su kaçaklarında kullanılır. 

Ankara Su Kaçak Tespit

USTAYA SOR