Servis Bölgeleri

PETEK TEMİZLEME YENİMAHALLE

Yenimahalle Petek Temizliği

Petek temizliği kombi, kalorifer ile ısınanların alması gereken hizmetlerden biridir. Zaman içinde tesisatta ve peteklerde oluşan tıkanıklık yüzünden ısınma sorunuyla karşılaşmamak için buna özen göstermelisiniz.

Yenimahalle Petek Temizleme servisi olarak kimyasallı petek temizleme yöntemiyle hizmet vermekteyiz. Peteklerinizi yerinden sökmeden banyo peteğine bağladığımız makine ile evinizdeki tüm petekleri, tesisatınızı pastan, kireçten temizliyoruz. Bu hizmet sayesinde hem doğalgaz giderleriniz % 30 oranında azalmakta, hem de evinizdeki ısı kalitesi artmaktadır. Isınma sorunu yaşamadan sıcak bir kış geçirmenizi sağlıyoruz.Zamanında petek temizliği yaptırmayanlar ısınmayan petek sorunuyla karşılaşabilir. Genellikle peteklerin altı ısınmıyor diye yakınmaya başlarlar. Tesisatı ve petekleri etkisi altına alan pas ve kireçlenme tesisatın tıkanması gibi ciddi bir sorunla karşılaşmanızı sağlar. Bu hem doğalgaz giderlerinizin artmasını, hem de ısınamama sorununu beraberinde getirir. Bu nedenle periyodik olarak 2 yılda bir petek temizliği yaptırmanızı öneriyoruz. Ankara gibi kışı çok çetin geçen bir bölgede ısınmanın ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz. Bunun için önlemlerimizi zamanında almalıyız.
Yenimahalle Kimyasallı Petek Temizleme

Pas ve kireçlenme yüzünden tesisattaki sıcak suyun debisinde azalma olur. Peteklerde dolaşması gereken sıcak su her peteğe ulaşamaz. Bu nedenle ısınmayan petek sorunu yaşanmaya başlar. Yenimahalle kimyasallı petek temizleme servisimiz petekleri etkileyen pas ve kireçleri kimyasal yardımıyla çözerek temizlemektedir. Temizlenen peteklerde dolaşan sıcak suyun debisinde artış olduğu için, petekler daha iyi ısınmaya başlar. Petek temizliği sayesinde aynı zamanda peteklerin altına çökmüş olan atıklarda temizlenmektedir. Petek diplerinde oluşan balçık kıvamındaki atıkların tahliyesi peteklerin altı ısınmıyor yakınmasına son verir.

Kalorifer tesisatında su devir daim debisinin azalmasına neden olan pas, kireçlenme gibi etkiler temizlenmedikçe ısınmayan petek sorunu çözümlenemez. Ayrıca bu sorun ihmal edildiği takdirde daha ciddi sorunlarda yaşanabilir. Yani tesisatın tıkanması pompa arızasına sebep olabilir.


Yenimahalle Makine İle Doğalgaz Temizleme

Kalorifer tesisatını etkisi altına alan pas ve kireçlenme yüzünden sıcak suyun debisi azaldığında, ısınma sorunları yaşanmaya başlar. Peteklerin tamamı ya da belli alanları ısınmaz. Kullanıcıların bunu fark etmesi tesisatta tıkanıklığın olduğunu gösterir. Isınmayan petek sorunu yaşayan herkes Yenimahalle makine ile doğalgaz temizleme servisimizden destek alabilir. Petek temizliği nasıl yapılır, petekler yerinden sökülür mü, petek temizleme zor mu gibi sorularınızın yanıtlarını servisimize danışarak öğrenebilirsiniz.

YENİMAHALLE KALORİFER PETEK TEMİZLİĞİ

Ekiplerimiz evinizde kirlenmeye yol açmayacak bir çalışmayla peteklerinizi yerinde temizleyecektir. Banyodaki petek hattına bağlanan makine ile tüm odalardaki petekler kimyasallı petek temizleme yöntemiyle temizlenmektedir. Sadece banyoda çalışan ustalarımız diğer peteklerin hepsini makine ile kimyasallı petek temizliği ile ilk günkü gibi temizlemektedir. Bu çalışma sırasında ustalarımız filtre temizliği, tesisat kaçak kontrolü, arızalı vana, arızalı kolektör gibi tespitleri de yapmaktadır. Müşterilerimize petek temizleme alanında titiz bir hizmet vermekteyiz.

Petek Dış Gözenek ve Izgara Temizlik

Peteklerin iç temizliği gibi ızgara aralarının temizliği de önemlidir. Petek ızgara arasından geçen hava akışının randımanlı olması peteğin odaya sağlayacağı ısıyı da artırır. Petek gözenekleri buharlı makineler ve hava tabancaları ile temizlenir. Hem hijyenik bir hava akışı sağlar hem de ısınmayı artırır. Peteklerin gözeneklerinde ki tozun temizlenmesi havanın temiz olmasını sağlayacağı gibi duvar ve perdelerde ki islenme ve kararmayı da önlemektedir.

Petek ızgaraları petek ya da kalorifer yerinden sökülmeden duvar da asılı şekil de temizlene bilmektedir. Kalorifer ızgara toz temizliği için kombi suyu boşaltılmasına ya da kombinin kapalı kalmasına da gerek yoktur. Petek gözenekleri tazyikli buhar makinesi ile yerinde temizlenmektedir.

Yeneimahalle de Petek Temizleme Servisleri:

Şentepe Petek Temizleme, Pamuklar
 Petek Temizleme, Kardeşler Petek Temizleme, Susuz  Petek Temizleme,  Yakacık  Petek Temizleme, Yuva köy  Petek Temizleme,  İvedik Petek Temizleme, Demet  Petek Temizleme, 

ANKARA PETEK TEMİZLEME

Yenimahalle Petek Temizliği

USTAYA SOR


  • Commenter İbrahim 21 Eylül 2022

    Yatak odasındaki Petek hiç ısınmıyordu. Murat ustayı arayıp durumu anlattık. Biz yeterli bilgiyi verdi ve güvenilir bir konuşması vardı. Makine ile petekleri temizledi şimdi ısınma sorunumuz yok. Teşekkürler

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 21 Eylül 2022

    Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz İbrahim bey.