Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI BULMA PURSAKLARPursaklar Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

Su kaçağı tespiti yapması için termal kameralı usta bulmanız gerekiyorsa, Pursaklar termal kameralı su kaçak tespit servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu yöntemle su kaçağının nasıl bulunduğunu bilenler bundan vazgeçemiyor. Tesisatta her zaman su kaçağı ile karşılaşabilirsiniz. Bunun çeşitli sebepleri olabilir. Borunun hasar görmesi, bağlantı yerindeki contanın eskimesi, yapım hataları gibi etkenler su sızıntısı yapabilir. Eski yöntemlerde sızıntı yapan borunun bulunması için evde her yer kazılır, fayanslar kırılırdı. Artık bunlara gerek kalmadan termal kamera ile görüntülü kaçak bulma yöntemi kullanılıyor. Bu sayede fayansları kırmadan kaçak tespiti yapılıyor.

Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma

Alt kata su damlıyor diyen komşunuzun ikazını dikkate almalısınız. Bu sorun tesisatınızdaki boruda çatlak var olduğunu gösterir. Yapmanız gereken zaman kaybetmeden Pursaklar termal kameralı su kaçak tespit servisimizi arayarak, termal kameralı usta çağırmak olsun. Su kaçağının olumsuz etkilerinden eviniz ve komşunuzun evi daha fazla etkilenmeden harekete geçin. Duvarlarda kabarma, rutubet, tavanda sarı lekeler, evde küf kokusu, su faturasında yükselme su kaçağının etkisiyle olur. Bu etkiler ilerledikçe eviniz zarar görmeye başlar. Bunun birde su kaçağı tespiti aşaması var. Evinizin bu nedenle zarar görmesini istemiyorsanız, görüntülü kaçak bulma yöntemini kullanan bir tesisatçıdan yardım almalısınız.


Su Kaçak Arıza Tespit Ustası

Duvarlarda nemlenme olduğunu fark ettiğinizde, bunun su sızıntısı nedeniyle olduğunu anlamanız zor olmaz. Pursaklar termal kameralı su kaçak tespit servisimizi arayarak, ustalarımıza boruda çatlak var derseniz, size yardımcı olması için gecikmeden termal kameralı usta göndeririz. Temiz su tesisatındaki sıcak ve soğuk su borularındaki su sızıntısını termal kamera ile rahatlıkla bulan ustalarımız, görüntülü kaçak bulma yöntemiyle kaçağın olduğu yeri noktasal olarak tespit eder. Boruyu da kolay bir şekilde tamir ederler.

Kameralı Kaçak Tespit Ustası

Evinizde fayansları kırmadan çalışan termal kameralı usta etrafa herhangi bir zarar vermeden işini tamamlar. Evinizde boya, badana, fayans döşetme gibi işlerden kurtulmuş olursunuz. Bunlar için ekstra para harcamaz, hesaplı bir şekilde görüntülü kaçak bulma hizmeti alırsınız. Pursaklar termal kameralı su kaçak tespit servisimiz cihazla kaçak bulma hizmetiyle sizlere yardımcı olacaktır.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULAN USTA

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.
ANKARA SU KAÇAĞI TESPİTİ

 

Su Kaçak Tespit Termal Kamera ve Dinleme Cihazı ROTHENBERGER, TROTEC Ankara Pursaklar

USTAYA SOR


 • Commenter Servet COŞKUN 20 Haziran 2023

  Merhabalar kolay gelsin Su kaçak tespit cihazıyla tespitin ücreti ne kadar

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 20 Haziran 2023

  Lütfen telefon ile irtibata geçin

 • Commenter Serkan 12 Ekim 2018

  Ustam su kaçak tespitini kırmadan bula biliyor musunuz? Diyelim ki yerini tespit ettiniz tamir için kaç adet fayans kırıyorsunuz? Kırılan fayansların da tamirini yapıyor musunuz?

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 12 Ekim 2018

  Merhaba Serkan bey, evet su kaçağının yerini kırmadan cihazlar ile tespit edebiliyoruz. Fayans kırımı ise borunun tamiri esnasında tamir yapılacak yerin durumuna göre 2 yada 3 fayans kırılıyor. Fayansı tekrar tamir etmiyoruz.