Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA YENİMAHALLE

Yenimahalle Tıkalı Kanal Gider Açma


Tesisattaki tıkalı gider yüzünden strese girmeyin. Mutfak lavabosu taştı, lavabo tıkandı diye panik yapmanıza gerek yok. Yenimahalle tıkalı gider açma servisimiz robot makineli usta ile fayans kırmadan açma hizmeti vermektedir.Banyo süzgeci tıkandı sular gitmiyor, tuvalet tıkandı acilen tuvalet açma için usta çağırmam gerekiyor, diyorsanız firmamızı arayarak tıkanıklığın açılması için profesyonel yardım alabilirsiniz. Mutfak, banyo, tuvalet gibi yaşam alanlarında oluşan gider tıkanıklığı için yeni yöntemleri ve modern cihazları kullanan firmamız tıkanan giderleri evinize zarar vermeden açmaktadır.


Robot Makineli Tuvalet Gideri Açma


Yenimahalle tıkalı gider açma alanında hizmet veren firmamız yılların deneyimiyle müşterilerine en iyi koşullarda yardımcı olmaktadır. Robot makineli usta hizmetimizle rögar temizleme, tuvalet açma gibi tıkanan giderleri konforlu bir şekilde açıyoruz. Hanımlar lavabo tıkandı diyerek hemen pompaya sarılmayın. Tıkanan lavabo giderini böyle açamazsınız. Pompalayarak tıkanmaya neden olan atıkları giderin derinliklerine göndererek bir süre rahat edersiniz. Ancak tıkanıklık kalıcı olarak açılmadığından aynı sorunu daha ciddi bir şekilde yaşarsınız. Bu sefer mutfak lavabosu taştı diyerek robot makineli usta bulmaya çalışırsınız. Bu nedenle gider tıkanıklığı sorununda çekinmeden profesyonel hizmet almalısınız.


Kırmadan Mutfak Lavabo Borusu Açma

Tıkanan logar için robot makineli usta çağırmalısınız. Ustalarımız tıkanan logarı robot denilen makine ile kolayca açar. Logar temizleme için en uygun fiyatlarla Yenimahalle tıkalı gider açma servisimizden hizmet alabilirsiniz. Tıkalı tuvalet gideri için tuvalet açma, lavabo tıkandı diyenlere lavabo açma hizmeti veriyoruz. Tıkanan giderleri açmak için robot makineli usta gönderiyoruz. Deterjan atıklarından, yemek kalıntılarından, yağ artıklarından dolayı tıkanmış, sorun yaratan mutfak lavabosu için kırmadan açma hizmeti veriyoruz. Mutfak lavabosu taştı diyenler hemen firmamızı arayarak yardım alabilirler.

Kanalizasyon Logar Tıkanıklık Açma

Yenimahalle tıkalı gider açma servisi olarak müşterilerimize robot makineli usta ile yardımcı oluyoruz. Tuvalet açma için, kırmadan açma için, logar temizleme için bu hizmetimizden yararlanmalısınız. Gider tıkanıklığı beklenmeyen bir sorun olsa da, sizler hazırlıksız yakalanmayın. Firmamıza ulaşarak kırmadan açma hizmeti alabileceğiniz robot makineli usta çağırın. Tıkanıklıktan yeni yöntemlerle kurtulmak, evde tadilat yapmadan hizmet almak demektir. Fayansları kırmadan çalışan ustalarımız, zahmetsizce tıkanıklık açma hizmeti verecektir.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler. LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunanhavalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız. 

Yenimahalle Tıkalı Lavabo Gideri Açma servisimizi 7/24 arayarak hizmet alabilirsiniz.

Yenimahalle Su Tesisatçısı Tıkalı Kanal Açma

USTAYA SOR