Servis Bölgeleri

TIKANIKLIK AÇICI PURSAKLAR

TIKANIKLIK AÇMA PURSAKLAR


Ankara Pursaklar tıkanıklık açma sorunlarında kenine özgü yöntemleri ile Murat Tesisat, kaliteli işçilik ve teknik destek hizmetlerinde her zaman ilk sıralarda yer almaktadır.
Sorunsuz bir tıkanıklık açma için konusunda uzman firmalardan destek almalısınız.Pursaklar’da yaklaşık 10 yıldır hizmet veren firmamızın tecrübesinden faydalanmak sizlerin de hakkı. Tıkalı tuvelet vemutfak gideri sorun olmaktan çıkmalı, sık sık tıkanıyor ve sıradan gider açıcılar ile gideriniz artık açılmıyor mu? Ya da gider açılıyor ve çok kısa zamanda tekrar mı tıkanıyor? Belki de giderinizde ki yabancı cisimleri kısmen aşağı doğru itiyordur kullanmış olduğunuz lavabo açıcıları. Sorunu tamamıyle çözmek yerine sadece tehir ediyordur. O zaman başka yollar denemelisiniz. Örneğin internette bu işleri yapan sağlam, güvenilir ve güler yüzlü firmaları araştırmalısınız. İşte bu noktada Murat Tesisat sizlerin yanında. Lavabo tıkanıklık açma bizim işimiz.

LAVABO TIKANIKLIK AÇMA PURSAKLAR

Bu ister banyo lavabosu olsun isterse de mutfak gideri olsun. Bizim için önemi yok. Gider açma konusunda robotik cihazlar ve termal görüntüleme cihazlarından faydalanıyoruz. Tıkalı bölgeyi tespit etmek çok kısa zamanımızı alıyor. Saatlerce uğraştığınız ve açamadığınız lavabolarınızı en fazla 10 dakikada açıyoruz.

TUVALET TIKANIKLIK AÇMA PURSAKLAR

Lavabolarınıza atmış olduğunuz yabancı cisimler her zaman logara ulaşmayabilir. Lavabo giderleri en fazla 70’lik pimaştan yapılır. Yani ortalama bir insan bileği kalınlığındadır. Burada oluşan kireçlenme ve yağlanma durumlarında gider borusunun iç çapı iyice daralır. Kullanıcı bunu bilemez.Düzenli olarak lavabolarınızı temizletmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde daralan gider borusundan su akışı iyice azalır ve boru içerisine giden en ufak bir cisim giderinizi tıkar.
Bazen yanlış bağlantı ya da gider borularının inşaat aşamasında az verilen eğim sonucu lavabo gideriniz sıklıkla tıkanıyor olabilir. Tadilat gerekiyorsa bizler bu tür işlerinizi de itina ile yapıyoruz. Ustalarımız işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Yapmanız gereken sadece aramak ve randevu oluşturmak.

USTAYA SOR