Servis Bölgeleri

YAŞAMKENT KIRMADAN KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

CİHAZLA KAMERALI NOKTASAL SU KAÇAĞI TESPİTİ 


Sonunda bu da oldu. Banyomdan alt kata su sızmaya başlamış. Komşumun sıkıntısını nasıl yenerim? Diyorsanız su kaçağını önemseyiniz. Yaşam kent su arıza tespit işlerini en iyi kim yapıyor dersiniz. Tabiki Murat Tesisat. Sektördeki 10 yılı aşkın tecrübesi ile sıhhi tesisat alanında hizmet veren firmamız sizlere kusursuz işçilik sunuyor. Cihazla su sızıntı tespiti konusunda alanında uzman personeli ile bu tür sorunlarınızı kısa zamanda çözüme kavuşturuyor.

Yenimahalle Yaşam Kent’te günün her saati arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Ustalarımız telefonda her türlü sorularınıza cevap verebilecek deneyimdedir. Su kaçaklarının tespiti tabii ki de tecrübe ister. Donanımlı ekipman gerektirir. Bu saydığımız tüm birikimler Murat Tesisatta mevcut. Öncelikli ve tek işimiz, su tesisat arızalarının tespiti ve onarımıdır.

Binanızın ya da işyerinizin su kaçak tespitleri itina ile tespit edilir ve kısa sürede onarımı yapılır. Kalıcı çözüm önerileri ile firmamız sizlerin güvenini kazanmaya devam ediyor. Sıradan su tesisatçıları ile karşılaştırma yapmamanız adına sizlere tavsiyemiz internet sitemizi ve youtube kanalımızı takip etmeniz. Buralar da su kaçaklarınızın tespiti noktasında yeteri kadar bilgiye sahip olabilirsiniz. Bizler Ankara da kameralı su kaçak tespiti yapıyoruz. Akustik dineleme cihazları ile su sızıntılarının yerini buluyoruz. Termal kameralarımız ile de kaçağın yerini teyit ediyoruz. Kesinlikle denem yanılma yöntemlerle arıza tespiti yapmıyoruz. İşini profesyonel yapan firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.


Sıcak su tesisatında oluşan su kaçakları da uzmanlık alanımızda. Kombinizin su tesisatı evinizin tüm odalarından geçmektedir. Parke altına döşeli su boruları yılların etkisiyle korozyona maruz kalıp su kaçakları oluşturabilir. İlk etapta kendisini kombinin su basıncının düşmesi ile belli eder. Sık sık su takviyesi yapıyorsanız ve su basıncı sürekli düşüyorsa tesisatınızda sorun olabilir. Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki bu tür bir arızayı kendi imkânlarınızla çözemezsiniz. Su arıza tespit cihazı ile arıza tespiti yapmanız gerekmektedir. Murat Tesisata ulaşmanız halinde bu türlü arızalar sorun olmaktan çıkar. Ekibimiz kısa sürede adresinize gelerek kombi tesisatınıza müdahale eder. Su kaçağını tespit ederek onarımını yapar. Yaşamkentte tecrübeli su tesisatçısı olmaya devam eden firmamız, en uygun fiyat garantisiyle hizmet veriyor.


Diğer bir arıza çeşidi olan pis su gider arızalarıdır. Banyo klozet boruları, mutfak evye gider boruları da sızıntı yapmaya başladıysa binanıza pis kokular yayılmaya başlar. Geç kalmadan değiştirilmesi gerekmektedir. Yaşam kentin en iyisi Murat Tesisat güvencesi ile su kaçaklarının tespitini yapmaya devam ediyoruz.

Su Kaçak Tespitin de Hangi Cihazlar Kullanılır ?

Evet evinizde su kaçak arızasını tespit edecek cihazlar da çok önemlidir. Su kaçağının yerini nokta olarak bulabilmek için mutlaka yeterli özellikler ve donanıma sahip cihazlar olmalıdır. Bu cihazlar çok pahalı olduğu için ve avrupadan geldiğ için bir çok firma bu cihazları temin edememektedir. Bu cihazların muadili olan cihazlarla yada daha ucuz olan düşük kalitede cihazlarla işlem yapmaktadır. Bunu neden anlttığımı da size söylemek isterim. Çünkü düşük kalitede cihazlar ile müşterinin dairesine daha düşük bir tespit ücreti ile giden bir çok ustanın dairede kaçağı ya tespit edemediği yada tespit için çok fazla gereksiz yeri kırdığına şahit olmuşuzdur. Bunla ilgili bir örnek videoyu sizlere hemen aşağıda paylaşacağım.

Google Arama Motoruna su tesisat arıza ve sorunlarla ilgili bilgileri yazarak farklı bilgi ve dökümanlara ulaşa bilirisiniz. Google Arama Motoru size ihtiyacınıza uygun usta yada tamirci bulmanız konusunda yardımcı olacak bir arama motorudur. Bölgenize yakın ve sizlere hizmet suna bilecek kurum yada kuruluşlar iletişim bilgileri Google sayesinde ulaşabileceğiniz bir aracı platform gibidir.

Hizmetlerimiz: Su Kaçak Tespiti, Termal Kameralı Kaçak Tespiti, Cihazla kırmadan su sızıntı bulma, Kameralı cihazla su arıza arama, Görüntülü sistem su arıza yer tespiti, Kameralı su tesisatçısı, Kırmadan arıza tespiti ve su kaçağı tespiti

 

USTAYA SOR