Servis Bölgeleri

SU KAÇAK TESPİTİ BATIKENTSu Kaçak Tespiti Batıkent

Devamlı kullanmak zorunda olduğumuz yaşam kalitemizi etkileyen tesisatın her zaman sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirmesi gerekir. Ancak bazen tesisatta su kaçağı gibi ciddi sorunlarla karşılaşabiliriz. Bu sorun boruda oluşan çatlaktan ya da boruların bağlantı yerindeki contadaki aşınma, eskime gibi etkenlerden kaynaklanır. Sadece evinizde değil komşularınızda bile sorun çıkaran tesisattaki su kaçağını komşunuzdan bile öğrenebilirsiniz. Alt kata su damlama sorunu genellikle su kaçağının etkisiyle olur. Komşunuzun tavanında istenmeyen etkilere, sıva kabarmasına, rutubete neden olan su kaçağı gecikmeden tespit edilmeli ve patlak boru tamiri yapılmalıdır. Su kaçak tespiti Batıkent bölgesindeki tesisatçınız olarak firmamızı tercih ederseniz cihazla su kaçağı tespiti yapan ustalarımız sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET

Su Kaçağını Kırmadan Cihazla Tespit Ediyoruz

Su faturanızdaki artışta borudaki su kaçağından kaynaklanabilir. Bu durumda telaş etmeden kırmadan size yardımcı olacak termal kameralı kaçak bulma konusunda deneyimli ustalarımızı çağırabilirsiniz. Tesisatçınızın su kaçağı tespitinde kullandığı yöntemi mutlaka daha önceden öğrenmenizi tavsiye ederiz. Evinize zarar gelmeden, fayanslar kırılmadan, evde başka tadilatlar yapılmasına gerek kalmadan, ek masraflar çıkmadan su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz. Su kaçak arızası için deneyimli ustalara ihtiyacınız olacak. Su kaçak tamiri yaparken ustaların boruyu ne kadar kolay tamir ettiğini göreceksiniz.

 


Su Kaçak Tespitini Termal Kamera İle Yapıyoruz

Tesisatınızda su kaçağı olmasında pek çok etken etkili olabilir. Borularda zamanla yıpranmadan kaynaklanan çatlaklar bile su sızıntısı sorununa neden olabilir. Tesisat içinde kullanılan boruların dayanıklılığı oldukça iyidir. Ancak zamanla kullanımdan dolayı borular yıpranabilir. Dışarıdan boruların darbe alması da çatlak ve kırıklara neden olabilir. Buradan suyun sızması oldukça normaldir. Bu etkenlerin dışında boruların bağlantı yerinde bulunan contaların kuruması, aşınması da sızıntıya neden olabilir. Kısaca su kaçağı elinizde olan ya da olmayan nedenlerden kaynaklanabilir. Cihazla su kaçağı tespiti yapan bir tesisatçınız olursa su kaçağı nedeniyle mağdur olmazsınız. Evinizdeki fayansları kırmadan, zarar vermeden su kaçak tamiri yapılır. Patlak boru tamiri sırasında evinizde hasar oluşmadığı için ek tadilat yapmanıza gerek kalmaz. Su kaçağı en uygun maliyetle tespit edilerek sorunlu boru tamir edilir.

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti Ankara Batıkent

  • Commenter Sevgi Tokat 13 Eylül 2018

    Yoğuşmalı doğal gaz borusunu yağmur borusuna bağladılar delerek şimdide su sızdırıyor balkona ne yapmamız gerekiyor ordan çıkarmak istiyorum orayı nasıl kapatabiliriz?

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 13 Eylül 2018

    Merhaba sevgi hanım. öncelikle size bu uygulamayı yapan firma ile irtibata geçip sorunu çözmelerini istemenizi öneririm. Ama ulaşamıyor yada çözemiyor iseniz hırdavatcıdan alacağınız aynı boyutta pimaş boruyu keserek delik bölgeye geçirin ve yapışacak olan boruların yüzeyine tangit (https://urun.gittigidiyor.com/yapi-market-tamirat/tangit-sert-pvc-yapistirici-50-gr-366415213) sürün ve kurumasını bekleyin. iyi günler.


USTAYA SOR