Servis Bölgeleri

CİHAZLA SU KAÇAK TESPİT KARDEŞLER / YENİMAHALLE

KARDEŞLER SU KAÇAK TESPİTİ

Su Sızıntı Tespiti farklı yöntemler ile yerine getirilmekte olan bir işlemdir. Ancak en doğru ve en güzel tespit işlemi son zamanlarda teknoloji ile gelen yöntemdir. Bu yöntem sayesinde herhangi bir kırma işlemine gerek kalmadan en kısa sürede işlem yerine getirilir.

İşlemin kısa sürmesi ve aynı zaman da maliyetinin de oldukça uygun olması nedeni ile son zamanların en fazla kullanılan yöntemleri arasında yer alır. Bu durum özellikle de bütçe açısından kişilere büyük oranda fayda sağlar. Bu yüzden de en fazla kullanılan ve en fazla tercih edilen durumlar arasında yer almasına neden olan bir durum olur.

 

KAMERALI SU ARIZA BULMA NASIL YAPILIR?


Kameralı Su Arıza Bulma işlemi sırasında kamera boru içerisinde gönderilerek hasar tespit işlemi yerine getirilir. Boru içerisi oldukça dikkatli bir şekilde ve büyük bir titizlikle incelenir. Bu nedenle de işlemi yerine getiren kişinin işinde uzman olan bir kişi olması oldukça önemlidir. Kamera görüntülerinin güzel bir şekilde incelenmesi ve doğru bir şekilde yorumlanması gerekir.
Ancak bu şekilde tespit işlemi yerine getirilebilir. Aksi halde büyük sorunların yaşanması kaçınılmaz olur. Bunun yanı sıra kameranın gönderildiği borunun da meyilsiz ve düz bir boru olması gerekir. Bunun yanı sıra boru içerisinde ya da dışında herhangi bir çatlağın ya da kırığında bulunmaması gerekir.Boru da conta sıyırma işleminin olup olmadığının da incelenmesi gerekir. Bunun yanı sıra boru içerisinde yağın olup olmadığı da tespit edilmelidir. Tüm bu tespit işlemlerinin tamamlanmasının ardından da onarım ve gerekli tadilat işlemlerine geçilmiş olur.

 

CİHAZLA SU KAÇAK TESPİTİ HAKKINDA KISA BİLGİ


Cihazla Su Kaçak Tespit işlemi doğru bir kişi tarafından yapılması durumunda kısa bir sürede tespit edilip uygun bir maliyet ile birlikte sorununuzun ortadan kaldırılmasını sağlar. Bu sayede hem zamandan hem de daha birçok durumdan oldukça tasarruf edilmiş olur. Bu durum son zamanların en çok tercih edilen ve en doğru işlemi olarak da yer alır. Ancak doğru ve işini bilen kişilerle çalışılmalıdır.


USTAYA SOR