Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ ERYAMANTermal Kameralı Su Kaçak Tespiti 
Eryaman 

 

Boruda çatlak var, su kaçağı tespitinde evim zarar görür mü, fayanslarım kırılır mı, diye endişe etmeyin. Tesisatınızdaki su sızıntısı termal kamera ile akustik dinleme cihazı yardımıyla zahmetsiz bir şekilde tespit edilir. Eryaman Termal Kameralı Su Kaçak Tespit firmamız cihazla kaçak bulma hizmeti vermektedir. Borudaki su kaçağını termal kameralı usta fayansları kırmadan bulur. Evinizde su kaçağı olduğunu düşündüren belirtiler varsa profesyonel tardım almakta gecikmeyin. Duvarlarınız terliyorsa, sıvalarında kabarıklık varsa, parke kabardı ise su kaçağından endişe edebilirsiniz. Firmamız görüntülü kaçak bulma yöntemiyle sizlere yardımcı olacaktır.

Eryaman Su Kaçağı Tespiti


Su kaçağı olan bir tesisatta borudan sızan su duvarlarda gezinmeye başlar. Duvarlar suya doyduğu zaman bir yerlerden gün yüzüne çıkar. Bu etki duvarların terlemesine, kabarmasına neden olur. Bazı durumlarda kendi evinizden önce komşunuzun evini etkilemeye başlayabilir. Alt kata su damlıyor diye komşunuzdan şikayet gelebilir. Eryaman Görüntülü Su Kaçağı Tespit yapan firmamızdan usta çağırırsanız, su kaçağı kırmadan tespit edilir.

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET

 Su Kaçağı Tamircisi Eryaman


Cihazla kaçak bulma yöntemini kullanan firmamız evinize zarar vermez. Evde tadilat yapmanıza, su kaçağı tespiti dışında para harcamanıza gerek kalmaz. Ekonomik bir şekilde su kaçağı sorununuz biter. Termal kameralı usta sızıntı olan boruyu bulur, tamiratını yaparak su kaçağını keser.

Eryaman Su Kaçak Tespiti yapan bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, firmamız görüntülü kaçak bulma hizmetiyle sizlere yardımcı olacaktır. Termal kameralı usta tesisatınızdaki temiz su borularında olan su sızıntısı tespitini hatasız bir şekilde yapar. Akustik dinleme cihazı ile sızıntının yerini noktasal olarak tespit eder. Su kaçağı hem evinize zarar verir, hem de kesenize zarar verir. Aylık su faturanız yükselir, evinizdeki hasarları düzeltmek için tadilatlar yaparsınız.
Eryaman Batlayan Su Borusunun Yerini Bulma


Bu nedenle acilen su kaçak tespiti yaptırmayı tercih etmelisiniz. Bu çalışma sırasında ustalarımız Eryaman cihazla kaçak bulma işlemi yaptıkları için fayansları kırmadan su sızıntısı tespiti yapar. Bu yüzden evim zarar görecek diye tedirgin olmayın. Boruda çatlak var ise, ustalarımız bunun neresi olduğunu etrafa zarar vermeden bulur. Boruyu tamir ederek sızıntıyı keser.

FAZLA SU BASINCININ ZARARI

Su tesisatları belirli basınç ve güce dayana bilen borular ile yapılmaktadır. Bu sebeple bazı bölgelerde özellikle merkeze yakın noktalarda su basıncının 8 ve 10 barı gördüğü ilçelerde su tesisat boruşarının patlaması ve sızıntıya su kaçağına sebep olması sık görülmektedir. Bu sebeple evinizin boru tesisatın da Su Kaçağı arızasın, çamaşır ve bulaşık makinesini, klozet iç takımlarını, batarya ve musluk bağlantı hortumlarını korumak için BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ VALF konulmasını tavsiye etmekteyiz. Basınç düşürücü valf tesisatı her türlü fazla su basıncından korur.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULAN USTA ERYAMAN

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Cihazlar Biraz pahalı olsada bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.Kalitesiz Boru ve Kalitesiz İşçilik

Su tesisat borularında ve diğer aksamlarda ki arızanın sebebleri kalitesiz malzeme ve kalitesiz işçilkten kaynaklanmaktadır. Türkiye de maddi koşullar sebebi ile genelde yapılan işlerin maliyeti düşürülmek istenmektedir. Maliyet düştükçe işçilik ve malzeme kaliteside düşmektedir.

Ucuz işçilik evimizde yaşıyacağımız çok ciddi sorunlara sebep olmaktadır. Yeni bir ev yaptırıp içine oturduğunuz da ucuz malzeme ve işçiliğin çok sıkıntısını çeken müşterilermiz gördüm. Özellikle fayan s ve duvar içinden geçen su borularında oluşan su kaçak tespiti için ciddi paralar verilmektedir. Evde ki tadilat ve tamiratta cabası. Bu sebeple evinizde atık su, temi su ve lektirik sistemleri gibi alt yapıları mutlaka kaliteli yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

USTAYA SOR