Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ KEÇİÖREN

 

Keçiören Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

Tesisatınızda su sızıntısı oluyorsa, aylık su faturanızda artış, duvarlarda nemlenme, parkelerde, dolap içlerinde kabarma gibi olumsuz etkiler meydana gelir. Su sızıntısı tespiti için Keçiören termal kameralı su kaçak tespit servisimizden görüntülü kaçak bulma hizmeti alabilirsiniz. Tesisat boruları göz önünde değildir.

✅ Keçiören Su Kaçak Tespiti : Uygun Fiyat
✅ Keçiören Su Kaçağı Bulma : Garantili Hizmet
✅ Keçiören Su Kaçağı Tespiti : Kırmadan Tespit
✅ Keçiören Su Sızıntısı Bulma : Keçiören 7/24 Servis

Fayansların arkasında ya da duvarların arkasında gizlenen borulardaki kaçağı bulmak için yapılan çalışmalarda evinizin hasar görmesini istemiyorsanız, firmamızdan termal kameralı usta göndermesini istemelisiniz. Su kaçağı her geçen zaman evinize daha fazla zarar verecektir. Komşunuz bile alt kata su damlıyor diye şikayete gelebilir. Evinizle birlikte komşularınızın evini de etkileyebilecek su kaçağını ihmal etmeyin.

KEÇİÖREN SU KAÇAK TESPİTİ


Keçiören Termal Kameralı Su Kaçak TespitTesisatınızda su sızıntısı oluyorsa, aylık su faturanızda artış, duvarlarda nemlenme, parkelerde, dolap içlerinde kabarma gibi olumsuz etkiler meydana gelir. Su sızıntısı tespiti için Keçiören termal kameralı su kaçak tespit servisimizden görüntülü kaçak bulma hizmeti alabilirsiniz. Tesisat boruları göz önünde değildir.
 

Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Keçiören termal kameralı su kaçak tespit yapan bir tesisatçı ihtiyacınız olursa, firmamızdan 7/24 profesyonel yöntemlerle destek alabilirsiniz. Görüntülü kaçak bulma yöntemiyle fayansları kırmadan tesisattaki su kaçağı tespitini yapıyoruz. Cihazla kaçak bulma hizmeti veren firmamız evinizdeki su kaçağını konforlu bir şekilde bulur. Su kaçağında duvarlar önce nemlenmeye başlar. Ardından sıvalarda kabarma ve rutubet oluşur.


 

Bu aşamada evdeki küf kokusu da tahammül edilemeyecek bir hale gelebilir. Bu yüzden su kaçağı ne kadar erken tespit edilir ve onarımı yapılırsa, bundan en az zararla kurtulabilirsiniz. Firmamızdan termal kameralı usta çağırmak için zaman kaybetmeyin. En kısa sürede su kaçağı tespit edilsin.

Kameralı Kırmadan Su Kaçak Arıza Tespiti

Alt kata su damlıyor diye komşunuzdan bir şikayet alırsanız, hemen telaşa kapılmayın. Muhtemelen bu sizin tesisatınızdaki boruda çatlak var olduğunu gösterir. Komşunuzu daha fazla mağdur etmeden Keçiören termal kameralı su kaçak tespit firmamızı arayarak acilen usta göndermemizi isteyebilirsiniz.  Ekiplerimiz termal kameralı usta eşliğinde en kısa zamanda size yardımcı olmak için gelecektir.

 

Termal kamera yardımıyla temiz su tesisatında olan su sızıntısı kolay bir şekilde bulunur. Sızıntının tam yerini bulmak içinde görüntülü kaçak bulma yöntemini kullanırız. Ekiplerimiz sistemli bir şekilde çalışarak, evde fayans bile kırmadan su kaçağı tespiti yapar. Bu nedenle ustalarımızın ardından evde ek tadilat bile yapmazsınız. Kesenize zarar vermeden su kaçağı gibi önemli bir sorundan kurtulmuş olursunuz.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULAN USTA

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.

Ankara Su Kaçak Tespit 

 

Servis Bölgesi :

EsertepeKalabaKuşcağızPınarbaşıAyvalıEtlikİncirli, Sancaktepe, Yakacık, Hasköy, Kafkas, Karşıyaka, Ufuktepe, Yayla

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti Keçiören Ankara

USTAYA SOR


  • Commenter Bayram gezici 28 Ekim 2019

    Kolay gelsin oncelikle sereflikocisara gelme sansiniz varmi ben kendim istambulda oturuyom ordan bi ev aldim iki yildir tuvalet banyonun komple pisuvar giderlerini degistik yemiden sap attim fayans yaptim k fayansciyim ama alttaki kiraci yine ufak nemlemme oldugunu soyliyo sadece banyonun altindan oda oturmali kulozetin tm altindan nasil yardimci olursunuz

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 28 Ekim 2019

    Temiz su tesisat kaçağınız da bir sorun olduğundan emin iseniz Cihazlı Ve Termal kameralı su kaçak servisi göndere biliriz. Ankara Su Tesisatçısı