Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI ERYAMAN

Eryaman Su Tesisatçısı


Bataryalarınız eskidiyse ya da modelini değiştirmek istiyorsanız, batarya değişimi yapması için tesisat ustası çağırmanız gerekecek. Musluk başlığı kırıldı ise musluk tamircisi bulmanız, klozet içine su akıtıyor ise klozet tamircisi ihtiyacınız olacak. Klozet sifonu çalışmıyorsa, rezervuar arıza yaptıysa, boruda çatlak var ise, lavabo tıkandı ise gecikmeden bir usta çağırmalısınız. Su tesisatında bunun gibi sorunlarda, arızalarda Eryaman su tesisatçısı olan firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.

Eryaman Su Tesisat servisimizin vermiş olduğu hizmetler.

► Termal Kameralı Su Kaçağı Tespiti
► Cihazla Su Arıza Bulma
► Robot Makineli Tıkalı Kanal ve Gider açma
► Mutfak Lavabo Gideri Tıkanıklık Açma
► Tuvalet Klozet Gider Borusu Açma 
► Mutfak Lavabo Evye Tamiri

Tesisat Tamir Ustası 


Su tesisatının her zaman işlevini yerine getirecek kadar bakımlı olması gerekir. Musluklar, bataryalar, sifon, klozet, rezervuar gibi alanlarda arıza olmamalı. Tesisat borularında su kaçağı, giderlerde tıkanıklık olmamalı. Bu sorunların olmasını önleyemeyiz. Ancak su tesisatı arızalarının tamirini, bakımını, montaj ve yenileme işlerini kurumsal bir firmaya yaptırarak, tesisatımızı sorunsuzca kullanabiliriz.

Eryaman su tesisatçısı olarak sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip eden bir firmayız. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, mağdur olmamaları için yeni yöntemler ve cihazlar ile hizmet veriyoruz. Tesisat ustası çağırmanızı gerektirecek bir sorun yaşıyorsanız, 7/24 destek alabilirsiniz.


Eryaman Tesisatçı Usta 

Tuvalet temizleme vanası arıza yaptıysa, bozuk tamir edilmesi gerekiyorsa, sıhhi tesisatçı ihtiyacınız olacak. Tuvalet tıkandı, etrafa atıklar taşma yapıyorsa acilen tesisat ustası çağırmalısınız. Eryaman su tesisatçısı olan firmamızı ararsanız mobil ekiplerimiz gecikmeden size yardımcı olacaktır. Klozet sifonu arıza yaptıysa, rezervuar çalışmıyor ise klozet musluğu arıza yaptıysa, klozet içine su akıtıyor ise klozet tamircisi olan ustamız size yardımcı olsun. Tesisatınızdaki arızayı tamir ederek, sorunsuz bir tesisat bırakalım. Evinize zarar vermeden çalışalım. Modern alet ve cihazlarla hizmet verelim.
Eryaman Su Tesisat Tamircisi 

Eryaman su tesisatçısı olarak yıllardır bu sektörün içindeyiz. Kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerimize profesyonel destek veriyoruz. Tıkalı lavabo açma, tuvalet açma, küvet açma gibi tıkanıklık sorunlarını, su kaçak tespit işlerinizi itinalı bir şekilde yapıyoruz. Gider tıkanıklığını kameralı cihaz ve robotla, su kaçağını termal kamera ile akustik dinleme cihazı yardımıyla tespit ediyoruz. Musluk başlığı kırıldı, musluk contası arızalı, aç kapa musluk çalışmıyor gibi sorunlarınızda musluk tamircisi olan ustamızla yardımcı oluyoruz. Sıhhi tesisatçı ihtiyacınız olursa Eryaman su tesisatçısı olan servisimizi arayabilirsiniz.

FAZLA SU BASINCININ ZARARI

Su tesisatları belirli basınç ve güce dayana bilen borular ile yapılmaktadır. Bu sebeple bazı bölgelerde özellikle merkeze yakın noktalarda su basıncının 8 ve 10 barı gördüğü ilçelerde su tesisat boruşarının patlaması ve sızıntıya su kaçağına sebep olması sık görülmektedir. Bu sebeple evinizin boru tesisatını, çamaşır ve bulaşık makinesini, klozet iç takımlarını, batarya ve musluk bağlantı hortumlarını korumak için BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ VALF konulmasını tavsiye etmekteyiz. Basınç düşürücü valf tesisatı her türlü fazla su basıncından korur.

Kameralı Su Tesisatçısı Eryaman

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.ANKARA SU TESİSATÇISI

Eryaman da Su Tesisatçıları

USTAYA SOR