Servis Bölgeleri

Kalaba Petek Temizliği

KALABA KALORİFER PETEK TEMİZLİĞİKeçiören Kalaba Mahallesinde kombi petek tesisat temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize daha yakın olabilmek için Murat Tesisat şimdi yeni servis aracı ile Kalaba Petek Temizliği servisi yapmaktadır. Kalorifer, doğalgaz, kombi ısıtma sistemlerinde petek temizliği, yerden ısıtma sistem temizliği, merkezi ısıtma sistem temizliği yaptırmak için bizi arayın. Son sistem cihaz ve makineler ile petek ve kalorifer sisteminizi tek noktadan kolayca temizliyoruz.


Kalaba Petek Izgara ve Dış Gözenek Temizlik

Peteklerin iç temizliği gibi ızgara aralarının temizliği de önemlidir. Petek ızgara arasından geçen hava akışının randımanlı olması peteğin odaya sağlayacağı ısıyı da artırır. Petek gözenekleri buharlı makineler ve hava tabancaları ile temizlenir. Hem hijyenik bir hava akışı sağlar hem de ısınmayı artırır. Peteklerin gözeneklerinde ki tozun temizlenmesi havanın temiz olmasını sağlayacağı gibi duvar ve perdelerde ki islenme ve kararmayı da önlemektedir.

Petek ızgaraları petek ya da kalorifer yerinden sökülmeden duvar da asılı şekil de temizlene bilmektedir. Kalorifer ızgara toz temizliği için kombi suyu boşaltılmasına ya da kombinin kapalı kalmasına da gerek yoktur. Petek gözenekleri tazyikli buhar makinesi ile yerinde temizlenmektedir.

Hizmetlerimiz, ; Petek temizliği, makineli kalorifer temizliği, Kimyasallı petek temizliği, ilaçlı petek temizliği, doğalgaz temizliği, makineli petek temizliği, petek yıkama, ısınmayan petek sorunu, petekler ısınmıyor, doğalgaz faturası, yüksek fatura, peteklerin altı ısınmıyor, petek ters bağlantı, petek bakımı, kombi bakımı, tıkalı petek açma, petek siyash su, ilaçlı su, 

Ankara Petek Temizliği

USTAYA SOR