Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ GÖLBAŞIGölbaşı Termal Kameralı Su Kaçak Tespit


Tesisatınızdaki su kaçağından şüphe etmeniz için duvarlardaki ıslaklık bile yeterlidir. Bunu ihmal ederseniz, duvarlardaki sıvaların kabardığını, giderek rutubete dönüştüğünü göreceksiniz. Bunlara gerek kalmadan Gölbaşı termal kameralı su kaçak tespit firmamızı arayarak robot makineli usta çağırmanızı öneririz. Ustamız su kaçağı olan tesisatı termal kamera ile görüntüleyerek, akustik dinleme cihazıyla su sızıntısı olan yeri noktasal şekilde bulacaktır. Su kaçağı oldukça önemli bir sorundur. Bu yüzden ihmal edilmemesi gerekir. Bu alanda yeni yöntemleri kullanan Gölbaşı termal kameralı su kaçak tespit firmamız fayansları kırmadan size yardımcı olacaktır.


Su Kaçak Tespit Ustası


Su sızıntısı hemen her tesisatı etkileyebilecek bir sorundur. Bu nedenle zamanında müdahale edilerek, su kaçağı tespiti yapılmalıdır. Gölbaşı termal kameralı su kaçak tespit firması olarak bunu termal kamera ile yapıyoruz. Bu cihaz ısıya duyarlı olduğu için, fayansların, duvarların arkasındaki temiz su tesisatındaki sıcak ve soğuk suyu görüntüleyebilir. Ayrıca tesisattaki su kaçağını ısı farklılıklarını belirleyerek tespit etmemizi sağlar. Bu cihazın akustik dinleme cihazı ile birlikte kullanılması sayesinde kaçağın olduğu yer noktasal olarak tespit edilir. Böylece kırmadan su kaçağı tespitini yapabiliriz.


Cihazla Su Kaçak Bulma


Su kaçağı sorununda komşularınızda huzursuz olabilir. Alt kata su damlıyor diye komşunuzdan şikayet alabilirsiniz. Alt kata su damlamasının nedeni büyük olasılıkla fayansların derzlerinde olan aşınmadan kaynaklanır. Borudan sızan su derz aralarından geçerek alt katta damlama sorunu yaratabilir. Tesisatınızda görüntülü kaçak bulma yöntemiyle su kaçağı tespiti yapıldıktan sonra, borunun tamir edilmesi damlamayı kesecektir. Ancak yine de fayans aralarındaki derzleri bir ustaya yaptırmanızda yarar vardır. Bu konuda Gölbaşı termal kameralı su kaçak tespit firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Evinize geçek olan termal kameralı usta etrafa zarar vermeden, kırmadan size yardımcı olacaktır.

Kırmadan Su Arıza Tespiti


Gölbaşı termal kameralı su kaçak tespit hizmeti veren firmamızı arayarak boruda çatlak var, tesisatımda su kaçağı olduğunu fark ettim, demeniz yeterli olacaktır. Ekiplerimiz cihazla kaçak bulma yöntemiyle sizlere en iyi çözüm yöntemiyle yardımcı olacaktır. Su kaçağın ihmal edilmeyecek kadar önemlidir. Su kaçağı tespiti ise daha önemlidir. Eviniz zarar görmeden ustalarımız görüntülü kaçak bulma yöntemini kullanacaktır.

Kameralı Su Tesisatçısı

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.


Termal Cihazla Su Kaçak Tespit Ustası Gölbaşı

USTAYA SOR


 • Commenter kaan çelik 27 Haziran 2020

  usta kolay gelsin evin ic zemin ve duvarlari kabariyor parkeler sisti duvarlarin artik icindeki pirketler gorunuyorr buna ne cozum bulunabilir

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 27 Haziran 2020

  Merhaba Kaan bey, altınız da daire yada depo yok sanırım. Zeminde oturuyorsunuz. Bu duruma temiz su tesisatında oluşan su kaçağı da sebep olabilir. Temelden gelen su yada yağmur suyu da sebep olabilir. Termal kamera ve alan tarama cihazları ile bakılması gerekmektedir.

 • Commenter Osman erdogan 19 Haziran 2018

  Slm ustam beni evde iki odada nem var bir ay önce parke yaptırdım parke şişme yaptı kaldırdık ıslak ona ne gibi bi işlem yaparız

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 19 Haziran 2018

  Merhaba Osman bey, parke altı nemlenmesinin genel sebebi temiz su yada kombi tesisatında oluşan su kaçaklarıdır. Bu su kaçaklarını Termal kamera ile tespit ederek arızanın olduğu alanda lokal tamirat yapıyoruz ve sizi daha fazla zarardan kurtarıyoruz. Ankara Su Kaçak Tespit