Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI AYVALI KEÇİÖREN

Ayvalı Su Tesisatçısı Keçiören

Tesisatınızda su patlaması, su kaçağı, su sızıntısı, tıkalı klozet, tıkalı banyo süzgeci, tıkalı mutfak gibi bir sorun olduğunda ya da musluk contası değişimi, batarya montajı, musluk tamiri, klozet tamiri gibi arıza tamir işleriniz olursa deneyimli bir tesisatçı ile iletişime geçmelisiniz. Ayvalı Mahallesi su tesisatçısı olarak hizmet veren servisimiz teknolojik cihazlarla, deneyimli ustalarla müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Tesisatınızda her türlü arızanın tamirinde, montaj ve yenileme işlerinde servisimizden hizmet alabilirsiniz. Telefonla iletişime geçerek ustamızı çağırabilir, tesisatınızdaki tamir işinin ehil ellerde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Termal Kameralu Su Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı


Tesisatınıza lavabo montajı, klozet montajı, bulaşık makinesi yeri hazırlama gibi işlemler yapılacaksa, ekiplerimiz en kısa sürede hizmet verecektir. Mobil ekiplerimiz 7/24 müşterilerimizden gelen talepleri karşılamaktadır. Tesisat arızalarının ve diğer işlerin aciliyetini bilen firmamız müşterilerini mağdur etmeden hizmet vermektedir. Ayvalı Mahallesi su tesisatçısı olarak firmamızı tercih edecek olanlar hizmetlerimizden memnun kalacaktır.

Tıkalı Gider Açan Su Tesisatçısı

Musluk tamiri, batarya montajı, klozet tamiri, klozet iç takım değişimi, sifon tamiri gibi talepleriniz olursa tesisatın her alanında tecrübeli ustalarımızla sizlere yardımcı olalım. Klozet tamircisi, musluk tamircisi olan ustamızı yönlendirelim.
Evinizde duvarları kabartan, alt kata su sızıyor, tavanda sarı leke gibi sorunlara yol açan su kaçağı tespiti içinde ekiplerimiz hizmet vermektedir. Termal kameralı usta su kaçağını kırmadan akustik dinleme cihazı ile tespit edecektir. Tıkanıklık sorunu içinde robotlu usta ile hizmet vermekteyiz. Ayvalı Mahalle su tesisatçısı hizmetlerini modern cihazlarla vermekte ve ek tadilatlara girişmenize engel olmaktadır.


Çatı Katından Gelen Su Akıntısı
 
Evinizin çatı kısmından tavana akan su akıntıları su kaçak olarak tanımlanmasa da bu da bir su akıntısıdır. Bu su akıntısı çatı yalıtımı veya yağmur oluklarından da kaynaklana bilmektedir. Bu tip kaçakların tamamını cihazlar ile bulmak mümkün değildir. Ancak su tesisatçısı ile yapıla bilecek çalışma yağmur oluklarının iç kısımlarına kanal görüntüleme kamerası ile bakmak olacaktır. Bunun dışında kiremit ya da birleşim yerlerinden kaynaklı su akıntılarını çatı aktarma işlemi ile gidere bilirsiniz. Çatı onarım ve tamirat işleri bina yönetiminin sorumluluğundadır.

Keçiören Su Tesisat Ustası

 

USTAYA SOR