Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI KAFKAS KEÇİÖREN

Kafkas Mahallesi Su Tesisatçısı Keçiören


Su tesisatı herkesin yaşamında önemli bir yere sahiptir. Temizlik ve hijyenin sağlanması, ihtiyaçlarımızın giderilmesi için sağlıklı işlevini yerine getiren bir su tesisatına sahip olmalıyız. Ancak beklemediğimiz anlarda tesisat arızası ile karşılaşabiliriz. Acilen bir tesisatçıya ihtiyacımız olabilir. Semtinizde uzun yıllardır hizmet veren Kafkas su tesisatçısı olan firmamız musluk arızası, klozet arızası, kaçak su, tıkalı lavabo, tıkalı rögar, tıkalı tuvalet gibi tesisat sorunlarınızda sizlere profesyonel destek vermektedir. Bir tesisatçıya, işinin ehli bir ustaya ihtiyacınız olursa firmamızı telefonla arayabilir, en iyi koşullarda hizmet alabilirsiniz.

Termal Cihazla Su Tesisat Ustası

Klozet sifonu arızalı, klozet musluğu bozuk, rezervuar çalışmıyor, klozet iç takım değişimi olması gerekiyorsa, klozet montajı dahil her türlü hizmeti verecek klozet tamircisi ustamız size yardımcı olacaktır. Su damlatan muslukları tamir edecek, batarya değişimi yapacak musluk tamircisi olan ustamızda ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olacaktır. Kafkas su tesisatçısı olan servisimizde tesisatın her alanında deneyimli ustamız bulunmaktadır. Mobil ekiplerimiz gecikmeden müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

Klozet ve Batarya Tamiri Yapan Tesisatçı

Tıkalı tuvalet, tıkalı mutfak, tıkalı lavabo gibi kanal tıkanıklığı sorunuyla karşılaşırsanız, robotlu ustamız size yardımcı olsun. Tıkanıklığı kırmadan açarak, evinizde ek tadilat yapmanıza gerek kalmasın. Tesisatınızda su patlaması, kaçak su sorunu olursa evinize zarar gelmeden termal kameralı usta ile sorununuzu çözümleyelim. Kırmadan kaçak tespit çalışmalarımızı yapalım. Kafkas su tesisatçısı olarak her türlü tesisat sorununa karşı müşterilerimize modern yöntemlerle destek sözü veriyoruz.

Çatı Katından Gelen Su Akıntısı
 
Evinizin çatı kısmından tavana akan su akıntıları su kaçak olarak tanımlanmasa da bu da bir su akıntısıdır. Bu su akıntısı çatı yalıtımı veya yağmur oluklarından da kaynaklana bilmektedir. Bu tip kaçakların tamamını cihazlar ile bulmak mümkün değildir. Ancak su tesisatçısı ile yapıla bilecek çalışma yağmur oluklarının iç kısımlarına kanal görüntüleme kamerası ile bakmak olacaktır. Bunun dışında kiremit ya da birleşim yerlerinden kaynaklı su akıntılarını çatı aktarma işlemi ile gidere bilirsiniz. Çatı onarım ve tamirat işleri bina yönetiminin sorumluluğundadır.

Keçiören Su Tesisat Ustası

 

USTAYA SOR


  • Commenter Avni Özel 12 Temmuz 2022

    Bulaşık makinesini takıldığı musluk kırıldı kökten , sadece onu çıkarma ücreti nedir?

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 12 Temmuz 2022

    Merhaba yer ve konum bilgisi için lütfen telefon edin