Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI PINARBAŞI KEÇİÖREN

Pınarbaşı Su Tesisat Tamiri Keçiören

Evinizde su kaçağı varsa, lavabo tıkandı, tuvalet tıkandı diye yakınıyorsanız, eskimiş bataryaları değiştirmek için batarya montajı, musluk tamiri, Su Kaçak ve Tıkalı Gider Açma yapacak bir ustaya ihtiyacınız varsa firmamızdan usta çağırabilirsiniz. Pınarbaşı su tesisatçısı olan firmamız deneyimli ustaları ile modern yöntemlerle, cihazlarla hizmet vermektedir. Tesisat tamiri, montaj ve yenileme işleri, bakım çalışmaları işinin ehli ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Semtinize mobil ekiplerimizle müşterilerimizi mağdur etmeden hizmet vermekteyiz.

Termal Cihazlı Sıhhi Tesisat Ustası 


Klozet musluğu tamircisi, klozet tamircisi bir ustaya ihtiyacınız olursa, firmamızı telefonla arayarak acil usta çağırabilirsiniz. Klozet iç takımı, klozet sifonu tamiri, gerekirse klozet montajı için ustamız size profesyonel çözüm önerileriyle yardımcı olacaktır. Tesisatınızda arıza yüzünden kullanamadığınız, sorun yaşadığınız her konuda firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Kırmadan Tıkalı Gider Borusu Açma

Lavabo tıkanırsa, tuvalet, mutfak tıkandı, giderlerde tıkanıklık sorunu yaşıyorum diyorsanız Pınarbaşı su tesisatçısı olan servisimizden kırmadan gider açma hizmeti alabilirsiniz. Kameralı tıkanıklık açma yöntemiyle hem tıkanıklığı açar, hem de tıkanan giderleri tespit ederiz. Evinizde başka tadilat olmasını istemiyorsanız, fayansları kırmadan tıkanıklığı açalım. Ekiplerimiz kameralı cihaz ve robot kullanarak pratik bir şekilde kanal tıkanıklığı açma işlemini yapacaktır.

Klozet Tamiri ve Batarya Montajı

Tesisatınızda su kaçak problemi varsa termal kameralı usta gönderelim. Yine kırmadan tesisatın borularında oluşan kaçağı tespit edelim. Temiz su kaçağı, pis su kaçağı, kombi tesisatı kaçağı itinalı bir şekilde kırmadan tespit edilir. Pınarbaşı su tesisatçısı olan servisimiz tesisat işlerini modern cihazlarla çözümlemektedir.

Keçiören Su Tesisat Ustası

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Pınarbaşı Keçiören

USTAYA SOR