Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA KEÇİÖREN

Keçiören Tıkalı Gider Açma


Tesisatınızdaki tıkalı kanalların açılması için kanal görüntüleme sistemleri ile hizmet veren Keçiören tıkalı kanal açma firmamızdan yardım alabilirsiniz. Tıkanan kanalların açılması için ustalarımız makineli açma hizmeti vermektedir. Banyo tıkanıklığı, mutfak, tuvalet tıkanıklığı gibi sorunlarınızda firmamızı arayarak profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Kanal tıkanıklığını kameralı görüntüleme sistemiyle belirleyen ustalarımız, kanal açma makinesi ile tıkanıklığı kırmadan açacaktır. Tıkalı boru açma, lavabo açma, mutfak lavabosu tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma gibi ihtiyaçlarınızda Keçiören kanal açma servisimizden acil usta desteği alabilirsiniz.


Makineli Tıkalı Tuvalet Gideri Açma


Tuvalet tıkanıklığı nedeniyle mağdur olanlar Keçiören kanal açma servisimizden usta çağırarak kırmadan makineli açma hizmeti alabilir. Ustalarımız tuvalet tıkanıklık açma alanında oldukça deneyimlidir. Kanal görüntüleme sistemleri yardımıyla tuvaletin neden tıkandığını tespit eder, robotla tıkalı boru açma işlemi yaparak etrafı kırmadan çalışırlar. Tuvaletin tıkanmasına neden olan yabancı maddeler robot dediğimiz makine yardımıyla parçalanarak kanalizasyona gönderilir. Tıkanmaya yol açan bez parçası gibi maddeler ise, robot tarafından dışarı çıkarılır.

Kırmadan Mutfak Lavabo Borusu Açma

Mutfak lavabosu tıkanıklığı evlerde yaşanan kanal tıkanıklığı sorunlarının en fazla görülenidir. Tıkanan mutfak lavabosunu açmak için hemen her evde bir pompa olur. Mutfak lavabosu tıkanıklık açma için hanımların ilk tercihi lavabo giderini pompalamak olur. Ancak bu tıkanıklığı kalıcı olarak açmadığı gibi, tıkanıklığın daha ciddi boyutlarına gelmesine neden olabilir. Bu durumda Keçiören tıkanıklık açma servisimizle iletişime geçerek, kırmadan makineli açma hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. Bu sayede kalıcı şekilde tıkanıklık açılmış olur, kırmadan mutfak lavabosu açılır. Tıkalı boru açma için ustalarımız cihazlarla hizmet verir.

Kanalizasyon ve Logar Boru Hattı Tıkanıklık Açma 
 
Logar gideri tıkanıklığı sorunu yaşarsanız firmamızdanlogar temizleme için destek alabilirsiniz. Bu sorun genellikle tesisatınızda gider tıkanıklığı olduğu zaman yaşanır. Tıkanıklık yüzünden kanalizasyona gitmeyen atıklar, pis sular kanalizasyon borusu içine gitmeyerek logarda birikmeye başlar. Bu sorunda hem tesisatınızdaki gider tıkanıklığı açılmalı, hem de logar temizleme işlemi yapılmalıdır. Bunun için kanal görüntüleme sistemleri ile hizmet alabileceğiniz Keçiören kanal açma servisimizden kırmadan makineli açma desteği almanızı öneririz. Zahmetsizce kanal tıkanıklığı açılsın, tesisatınızı sorunsuzca kullanmaya başlayın.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler.


LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunanhavalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

Servis Bölgesi :

Esertepe, Kalaba, Kuşcağız, Pınarbaşı, Etlik, İncirli, Sancaktepe, Yakacık, Hasköy, Kafkas, Karşıyaka, Ufuktepe, Yayla

Keçiören Su Tesisatçısı Tıkalı Kanal Açma

USTAYA SOR


  • Commenter Fatmagül 20 Şubat 2019

    Merhaba annemin evinin mutfağında bir su kaçağı var mutfak tezgahının altında Alt kat komşunun Mutfak tavanından su damlıyor sıcak Su vanasını kapatınca su sızıntısı kesiliyor bu su kaçağını kırmadan tespit edebilir misiniz Ne zaman tespit için gelebilirsiniz

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 20 Şubat 2019

    Merhaba Fatma Hanım. Sıcak yada soğuk su borularında oluşan su sızıntısını Termal kamera ve dinleme cihazları vasıtası evinizin adeta röntgenini çeker gibi tarayarak kaçağın yerini kırmadan noktasal olarak tespit ediyoruz. Murat Tesisat / Ankara Su Tesisatçısı