Servis Bölgeleri

BAĞLUM KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

Bağlum Su Kaçak Tespiti

Su kaçak tespiti için bir tesisatçı çağırmanız gerekiyor ise son teknolojik cihazları kullanan, kırmadan su kaçak tespiti yapacak, termal kameralı, akustik dinleme cihazları bulunan uzman tesisat ekibi ile hizmet veren Bağlum su kaçak tespiti servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekiplerimiz 7/24 müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Su kaçaklarının, sızıntıların tespitinde yeni bir dönem başladı. Evinizde işyerinizde kırmaya dökmeye gerek duyulmadan tesisat boru hattındaki su kaçağı tespit edilmektedir. Bu şekilde duvar, fayans kırmaya, etrafı kazmaya ihtiyaç kalmıyor. Son teknolojik cihazların kullanımı su kaçağı tespitinde ve tamiratında maliyetleri oldukça düşürmektedir.

 


Cihazla Kırmadan Su Sızıntısı Tespiti

Tesisat boru hattında su kaçağı genellikle tek noktadan olur. Bu noktayı tespit etmek için eskiden tahmini kazılar yapılırdı. Günümüzde modern cihazların kullanımı, uzman tesisat ekiplerinin tecrübesi sayesinde kazı yapmaya gerek kalmıyor. Bağlum su kaçak tespiti yapan firmamızdan bu konuda daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Tesisatınızda su kaçağı oluşmuş ise bunu ertelemeyin. Su kaçağına ne kadar erken müdahale edilirse sorunun giderilmesi ve tamiratın yapılması da kolaylaşır. Bu şekilde su kaçak tespit ve onarım maliyetleriniz de azalır. Su kaçağı nedeniyle eviniz de fazla zarar görmez.

Alt kata su sızıyor, tavanda su damlacıkları var, parkelerim kabardı, dolapların içi nemli, duvarlar nemli, duvarlarda kabarma var, su faturası yüksek geldi, kombinin su seviyesinde sürekli azalma oluyor bunların hepsi tesisatınızdaki su kaçağının işaretleridir. Bunları gördüğünüz takdirde Bağlum su kaçak tespiti yapan firmamızda ekibimizi çağırmanızı öneririz. En kısa zamanda su kaçağının yeri tespit edilmeli, onarımı yapılmalıdır.

Kameralı Su Kaçak Arıza Tespiti

Tesisat boru hattında oluşan su kaçağının yerini noktasal olarak tespit etmek önemlidir. Etrafı kırmadan, evinize zarar vermeden su kaçağı yeri bulunmalıdır. Teknolojik termal kamera yardımıyla tesisat boru hattındaki su birikintileri tespit edilebilir. Akustik dinleme cihazları ile su kaçağının yeri tek nokta şeklinde tespit edilerek işlemin doğrulaması yapılır.

Bu sayede maliyetleriniz düşer, sadece ufak bir yer kırılarak tamirat yapılabilir. Evinizde ek tadilatlar ile uğraşmak zorunda kalmaz, en kısa sürede su kaçağı sorunundan kurtulabilirsiniz. Kırmadan su kaçak tespiti yapan Bağlum servisimiz sizlere yardımcı olacaktır.


Su Kaçak Tespitin de Hangi Cihazlar Kullanılır ?

Evet evinizde su kaçak arızasını tespit edecek cihazlar da çok önemlidir. Su kaçağının yerini nokta olarak bulabilmek için mutlaka yeterli özellikler ve donanıma sahip cihazlar olmalıdır. Bu cihazlar çok pahalı olduğu için ve avrupadan geldiğ için bir çok firma bu cihazları temin edememektedir. Bu cihazların muadili olan cihazlarla yada daha ucuz olan düşük kalitede cihazlarla işlem yapmaktadır. Bunu neden anlttığımı da size söylemek isterim. Çünkü düşük kalitede cihazlar ile müşterinin dairesine daha düşük bir tespit ücreti ile giden bir çok ustanın dairede kaçağı ya tespit edemediği yada tespit için çok fazla gereksiz yeri kırdığına şahit olmuşuzdur. Bunla ilgili bir örnek videoyu sizlere hemen aşağıda paylaşacağım.

Google Arama Motoruna su tesisat arıza ve sorunlarla ilgili bilgileri yazarak farklı bilgi ve dökümanlara ulaşa bilirisiniz. Google Arama Motoru size ihtiyacınıza uygun usta yada tamirci bulmanız konusunda yardımcı olacak bir arama motorudur. Bölgenize yakın ve sizlere hizmet suna bilecek kurum yada kuruluşlar iletişim bilgileri Google sayesinde ulaşabileceğiniz bir aracı platform gibidir.

Hizmetlerimiz: Su Kaçak Tespiti, Termal Kameralı Kaçak Tespiti, Cihazla kırmadan su sızıntı bulma, Kameralı cihazla su arıza arama, Görüntülü sistem su arıza yer tespiti, Kameralı su tesisatçısı, Kırmadan arıza tespiti ve su kaçağı tespiti

ANKARA SU TESİSATÇISI

Termal Kamera Ve Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Arıza Tespiti

USTAYA SOR