Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ ÇAYYOLUÇayyolu Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti

Su kaçak bulma alanında sorunsuz hizmet almak istiyorsanız, Çayyolu termal kameralı su kaçak tespiti firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Su kaçağı tespitinde termal kamera ve akustik dinleme cihazları yardımıyla profesyonel bir hizmet veriyoruz. Bu hizmet sırasında fayansları kırmadan çalışıyoruz. Fayans ve duvar arkasına gizlenmiş borulardaki su sızıntısı evinize zarar gelmeden bulunuyor. Tesisatınızda su kaçağı varsa bunu anlamanız zor olmaz. Nemlenmiş duvarlar, evdeki nem ve rutubet, kötü koku, yükselen su faturası, boruda su kaçağı olduğuna işarettir. Bilgisayarla Görüntülü kaçak bulma hizmeti almak istiyorsanız, Çayyolu termal kameralı su kaçak tespiti servisimizi arayabilirsiniz.

Cihazla Su Kaçak Bulma

Su tesisatında suyun basıncına karşı koyamayan zayıf noktalarda su kaçağı meydana gelir. Bu durum daha çok eskimiş borulardan, üretim ve yapım hatalarından kaynaklanır. Tesisat boruları fayansların altında, duvarlarda sıva arkasındadır. Dolayısıyla su kaçağı olduğunda, bunun tespiti için eskiden fayans kırma, duvar kazma gibi işlemler yapılıyordu. Yeni yöntemlerin kullanılmaya başlanmasıyla, termal kamera ve akustik dinleme cihazı bu meşakkatli çalışmaya son verdi. Çayyolu termal kameralı su kaçak tespit firması olarak müşterilerimize bu yöntemle yardımcı oluyoruz. Boruda çatlak var, alt kata su damlıyor gibi şikayetlerle gelen müşterilerimizin su kaçağı sorununa görüntülü kaçak bulma yöntemiyle son veriyoruz.

Görüntülü Su Kaçak Bulma

Termal kamera ile akustik dinleme cihazıyla su sızıntısı noktasal olarak tespit ediliyor. Bu sayede küçük bir alanda kırma yapılarak boruyu tamir etme olanağına sahip oluyoruz. Fayansları kırmadan tesisattaki su sızıntısı konforlu bir şekilde bulunuyor. Çayyolu termal kameralı su kaçak tespit yapan firmamızın deneyimli ustaları bu cihazları kullanma ve su kaçağı bulma alanında son derece uzmandır. Hata yapmadan tesisattaki su kaçağını bulurlar.

Su Tesisat Arıza Tespiti 

Evinizde ve işyerinizde yaşanan su kaçağı sorununda firmamızı arayarak termal kameralı usta çağırmanızı tavsiye ederiz. Görüntülü kaçak bulma yönteminin rahatlığından sizlerde faydalanın. Çayyolu termal kameralı su kaçak tespit firmamız su kaçağı yüzünden yaşadıklarınıza son verecektir. Evinizde başka tadilatlar yapmak zorunda kalmayacaksınız. Cihazla kaçak bulma hem kesenize zarar vermez, hem de evde kırıp dökme olmadığı için stresinizi önler.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULAN USTA

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.


Çayyolu Gordion Konutları Su Kaçak Bulma Ankara

USTAYA SOR