Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ ETİMESGUTEtimesgut Termal Kameralı Su Kaçak Tespit

Su kaçağı tespit alanında her geçen gün yeni gelişmeler olmaktadır. Bu nedenle eski yöntemleri unutabilirsiniz. En azından kurumsal tesisat firmaları su kaçağı tespitinde yeni yöntemleri kullanıyor. Etimesgut termal kameralı su kaçak tespit firmamız yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir.

Yeni gelişmeleri yakından takip eden firmamız, su kaçağı tespitinde görüntülü kaçak bulma yöntemini kullanmaktadır. Tesisatınızdaki boruda çatlak var ise gecikmeden buna karşı önlem almalısınız. Hemen firmamızı arayarak termal kameralı usta çağırmanız gerekir. Su sızıntısı olan yer hemen tespit edilmelidir. Bu sayede çatlak olan boru tamir edilebilir.

Cihazla Kırmadan Su Kaçak Bulma 

Cihazla kaçak bulma yöntemini kullanan firmamız evinizde herhangi bir yeri kırmadan hizmet verir. Bu yüzden su kaçağı sorunu yaşadığınızda fayanslarım kırılır mı, duvarlarda, zeminde kazır yapılır mı, diye endişe etmeyin. Yeni yöntemleri kullanan, cihazları olan ve ustaları deneyimli olan bir tesisatçınız olursa, su kaçağından zahmetsiz bir şekilde kurtulabilirsiniz. Etimesgut termal kameralı su kaçak tespit hizmeti veren firmamız, su kaçağını cihazla kırmadan tespit eder.
kameralı kaçak tespiti kanal görüntüleme

Su sızıntısı başta eviniz olmak üzere komşularınızı bile rahatsız eden bir tesisat sorunudur. Her tesisatta su kaçağı olma riski vardır. Alt kata su damlıyor diye size şikayete gelebilirler. Su kaçağı yaşam alanlarının sağlıksız bir ortama dönüşmesine neden olur. Evdeki nem ve rutubet sağlığınız açısından oldukça sakıncalıdır. Bu konuda mutlaka önlem alınması gerekir. Etimesgut Kırmadan kameralı su kaçak tespit servisimizden kaçağın bulunmasını istemenizi öneririz.

Kameralı Su Kaçak Tespit Ustası

Bazen boruların eskimesi, hasar görmesi yüzünden, bazen boru tıkanması yüzünden boruda çatlak var, su sızıyor diye yakınabilirsiniz. Etimesgut termal kameralı su kaçak tespit yapan firmamızdan görüntülü kaçak bulma hizmeti alabilirsiniz. Mobil ekiplerimizi hemen size yardımcı olması için yönlendiririz. Termal kameralı usta borudaki su sızıntısının yerini kırmadan bulur. Akustik dinleme cihazı yardımıyla da su kaçağının olduğu yeri noktasal tespit yapar. Ustalarımız bundan sonra küçük bir alanda çalışarak boruyu tamir eder. İşte su kaçağından bu kadar konforlu bir şekilde kurtulabilirsiniz. Etrafı kırmamız gerekir diyen firmaları lütfen rağbet etmeyin. Evinizin bütünlüğü korunarak su kaçağı tespiti yapılmasını sağlayın.

KIRMADAN SU KAÇAĞI BULAN USTA

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.


Termal Kameralı Su Kaçak Tespit Etimesgut Ankara

USTAYA SOR