Servis Bölgeleri

KEÇİÖREN TIKANIKLIK AÇMA

KEÇİÖREN TIKANIKLIK AÇMA


Evde ve işyerinde gider boruları sıklıkla tıkanıyorsa ve sorunu gideremiyorsanız uzman ekipten yardım alma zamanı gelmiş demektir. Tıkanan giderlerin açılması eskiden çok zaman alabiliyor ve de zahmetli olabiliyordu. Ancak teknoloji ilerledikçe bu konuda hizmet veren firmalar da kendilerini, yenileyerek teknolojiye ayak uydurmaya başlamışlardır. Bu firmalardan biri de KEÇİÖREN TIKANIKLIK AÇMA hizmeyi veren Murat Tesisattır. Firmamız teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti en makul fiyatlarla vermeye devam ediyor.
Mutfak giderleri, banyo ve tuvalet giderleri dikkatsiz kullanımdan dolayı sıklıkla tıkanabilir. Mesela tuvalet giderine atılan ıslak mendil, plastik malzemeler ve kadın petleri giderinizi tıkayabilir. Pis su gideri zamanla yavaş akmaya başlarsa bu yukarıda bahsettiğimiz durumlardan dolayıdır. Dikkatsiz kullanılan pis su tesisat giderleri hızlı bir şekilde kendini belli eder. Gidere atılan her türlü yabancı madde kanalizasyona ulaşmamaktadır. Özellikle WC giderinin altında es boru dediğimiz gider borusunda birikebilmektedir.

LAVABO TIKANIKLIK AÇMA

Firmamız bu tür tıkanıklık durumunda envanterinde bulunan robotik tıkalı gider açma cihazları ile hızlı bir şekilde tıkanan bölgeyi tespit ederek o bölgedeki tıkalı alanı neredeyse yüzde yüz isabetle açmaktadır. Profesyonel ekibimiz Ankara Keçiören’de tıkanıklık açma konusunda kendini ispatlamıştır.
Yabancı cisimlerin hela giderlerine atılması dışında başka türlü de giderlerde tıkanıklık olabilmektedir. Binanın pis su gider boruları yılların etkisiyle zamanla deforme olabilmektedir. Deforme olan gider boruları büzülmeye başlar ve siz bunu fark edemezsiniz. Yer altından şehir kanalizasyonuna bağlantı borularınız büzülme yapmaya başladıysa binanızın lögar kuyusunda tıkanmalar baş göstermeye başlar. Her seferinde içini temizletmek sorunun giderilmesine yardımcı olmaz. Sorunu kökten çözmek için arızanın iyi tespit edilmesi gerekmektedir. İşte bu noktada lögar  açma Keçiören ilçesinde firmamız tarafından yapılmaktadır. Son sistem cihazlarımızla kameralı görüntüleme yaparak noktasal bir şekilde arızalı bölge tespit edilmektedir. İşinde uzman ekibimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor.TUVALET TIKANIKLIK AÇMA

Bu pis kokular hayatınızı zorlaştırıyorsa bu konuda da Keçiören su tesisat ustası olarak bizler de sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. Pis kokular artmaya başladıysa tesisatınızın pis gider borularında bir sorun var demektir. Klozette meydana gelen tıkanıklık can sıkıcı bir hal aldıysa yapmanız gereken Murat Tesisatı aramaktır. Keçiören’in tüm mahallelerinde hizmet vermekte olan firmamız her türlü tıkalı gider açmada teknik destek sağlamaktadır. Kameralı gider açma ve tespit yapma bizim en iyi işimiz. Sorunlu bölgeyi kırmadan ve noktasal tespitle en makul çözümlerle sorunu çözmeye çalışıyoruz. Güler yüzlü personelimizle sizlerin her türlü soru ve sorunlarını gidermeyi hedefliyoruz. Müşterilerimizin bizden en iyi hizmeti alabilmeleri için gayret ediyoruz. Keçiören’de lavabo tıkanıklık açma, tuvalet tıkanıklık açma gibi işlerinizde bizleri gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz. Genç, dinamik ve işinde uzman personelimiz kullandığı son sistem makinalarla Keçiören’de bir marka olmaya devam ediyor.

USTAYA SOR