Servis Bölgeleri

TIKALI GİDER BORUSU AÇMA BATIKENT

TIKALI GİDER BORUSU AÇMA BATIKENT


Ankara Batıknet’de lavabo tıkanıklık açma konusunda yardıma ihtiyacınız varsa sizlere bildiğiniz tüm yöntemleri unutturacak bir firma biliyoruz. Murat Tesisat..
İşinde uzman, kaliteli ekipmanlarıyla sizlere günün her saatinde hizmet veren Murat Tesisat, evinizde meydana gelebilecek her türlü tıkalı gider açma konularında yardımınıza hazır. İşini seven ve müşterileri ile samimi diyalog kurabilen ekibimiz Yenimahallede tıkanıklık açma da ilk sıralarda.

LAVABO GİDERİ TIKANIKLIK AÇMA

Mutfak lavabonuza kızartma ve diğer yağ atıklarını döküyorsanız lavabonuzun tıkanmamasına sebep kalmamıştır. Atık yağlar gider borularına çok çabuk yapışır ve de bu yağlar zamanla borularda mıknatıs görevi yapar. Lavabonuza bilerek ya da bilmeyerek döktüğünüz diğer yabancı cisimler bu yağ tabakasına yapışır. Farkına varamayacağınız bu durum, sizlere lavabo tıkanıklığı olarak kendini gösterir. Bazı basit yöntemlerle birkaç kez bu tıkanıklığı açmanız mümkün. İster pompa yardımı ile isterse de lavabo açıcıları ile bu tıkanıklığı açabilirsiniz. Ancak borularda donan bu yağ atıkları etrafına topladığı diğer pisliklerle gider borunuzun su akışını iyice yavaşlatır. Zamanla daralan su akışı sizlere sorun olarak karşınıza çıkar. Batıknet tıkanıklık açma ustası  bulmanız şart olmuştur. Bu konuda sizlere en iyi fiyat ve en kaliteli işçiliği verecek olan Murat Tesisat, tıkalı giderlerinizi kırma , dökme yapmadan robotik cihazlarla yapmaktadır. Youtube kanalımız ve internet sitemizden bu konudaki çalışmalarımızı izleyebilirsiniz.

TUVALET TIKANIKLIK AÇMA

Tıkalı gidere uyguladığımız bu son sistem cihazlarımız gider tesisatınıza kesinlikle zarar vermemektedir. İsterseniz  sizlere kısaca cihazımızdan bahsedelim. Bir Alman markası olan Rothenberg tıkalı gider açma makinası işini en hızlı şekilde yapmaktadır. Peki bu cihaz nasıl çalışır? Bu cihaz, ev elektriği ile çalışan bir cihazdır. Tıkalı bölgeye salınan çelik uçlu kırılmaz kalın tel, titreşim yapmak suretiyle giderdeki tıkalı alana ulaşır. Yabancı cisimi kendisine dolayarak dışarı çeker ya da o cisimi parçalayarak ileri iter. Bu sayede tıkalı alan açılmış ve normal su akışı sağlanmış olur. Açılan gider tesisatı uzman personelimizce cihazımızın üzerine monte edilen kamera vasıtasıyla tekrar kontrol edilir. Böylelikle ikinci kez aynı bölgede tıkanıklık oluşmasının önüne geçilmiş olur.

LOGAR BORUSU TIKANIKLIK AÇMA

Yaptığımız işler evinizle sınırlı değildir. Örneğin binanızın lögar gideri tıkanmıştır. Ve bu konuda lögar ustası gerekmektedir. Bizler bu alanda da sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz .Batıknet lögar açma konusunda uzman personelimizle sizlere en etkin çözüm önerileri sunuyoruz. Lögar tıkanıkları zaman kaybetmeden onarılmalıdır. Aksi takdirde her an bulaşıcı hastalık binanıza yayılabilir.Sizleri daha da zor durumda bırakabilir.
Ankara’da bir marka olan Murat Tesisat her türlü gider açma konularında bir numara olmaya devam ediyor. Yenimahalle ilçesinin tüm mahallelerine hizmet götürmekte olan firmamız, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak son sistem cihazlarla iş yapmaktadır. Lavabo açma, banyo gider açma, mutfak gideri açma ve lögar kanal açma işlerini itina ile yapmaya devam ediyoruz.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler. LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunanhavalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

işler :Kanalzasyon çukuru bulma, logar çukuru bulma, kayıp logar kapağı bulma, kanal görüntüleme, kanalizasyon borusu görüntüleme, pimaş boru yer bulma, metal dedektörü, çukur arama, 

USTAYA SOR