Servis Bölgeleri

KAMERALI SU TESİSATÇISI OVACIK

Ovacık Termal Kameralı Su Tesisatçısı

 
Su tesisatında bulunan sıcak boru hattında  meydana gelen  kaçak için termal kamera  ile kaçağın yerini  nokta atışı ile tespit ediyoruz. Eğer  az bir kaçak varsa su pompasını bağlayıp bütün sıcak su hattına su basıncı gönderip  termal kemara ve dinleme cıhazını kullanıp nokta atışı yapıyoruz . Su Kaçağı tespiti ettiğimiz alanı kırıp tamiratinı yapıp teslim ediyoruz.

Eğer kaçağınız temiz suda değilse pis suda ise  görüntülü kamera ile giderlerinize bakıyoruz giderlerde göçük kırık ve gibi olaylarda yerini tespit ederiz onarımını yapıyoruz. Su tesisatı kaçaklarında duvarlarınızda kötü görüntü meydana gelir damlamalar ve duvarın kabarması gibi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Su kaçak tespitini termal kamera ve dinleme cihazlarımızla tam nokta atışı olarak tespiti yapıp hiçbir yeri kırmadan sadece nokta atışı yaptığımız yeri kırıp onarımını yapıyoruz.

Eğer borular pilastik  boru ise suyun kaçırdığı yeri kesip ek yapıyoruz eğer demir boru ise kaçağın bulunduğu alana göre tamir işlemi yapıyoruz.

Kamera sayesinde evinizin hiçbir şekilde  kırılıp dökülmeden teslim ediyoruz kaçak temiz suda ise garanti vardır ama pis suda  ise garanti yoktur. Su Tessisatcısı Ovacık firmamızdan yardım almanızı tavsiye ederiz. Termal kamera sayesinde evinizin hiçbir  şekilde kırılıp döülmeden teslim ediyoruz kaçak temiz suda ise garanti vardır ama pisa  suda ise garanti yoktur.

USTAYA SOR